Závody 2018

Bedřichovský NLM, den.1 Bedřichov 5. 1 Běh na lyžích WWW   Výsledky
Bedřichovský NLM, den.2 Bedřichov 6. 1 Běh na lyžích WWW   Výsledky
SILESIA WINTER SWIMMING Katowice 13. 1 Dálkové plavání WWW   Výsledky
Kašperská 30, den 1 Kašperské Hory 20. 1 Běh na lyžích WWW   Výsledky
Kašperská 30, den 2 Kašperské Hory 21. 1 Běh na lyžích WWW   Výsledky
Šikland winter race Šiklův Mlýn 3. 2 Moto Cross Country WWW   Výsledky
Orlický maraton, den 1 Deštné 3. 2 Běh na lyžích WWW   Výsledky
Orlický maraton, den 2 Deštné 4. 2 Běh na lyžích WWW   Výsledky
JeLyMan, den 1 Paprsek 24. 2 Běh na lyžích WWW   Výsledky
JeLyMan, den 2 Paprsek 25. 2 Běh na lyžích WWW   Výsledky
Jesenicka 70 Jeseníky 11. 3 Běh na lyžích WWW   Výsledky
BEZVAKOLO.cz BOLATICKÁ TŘICÍTKA Bolatice 7. 4 MTB WWW   Výsledky
CC HOBBY Ostrava Ostrava 7. 4 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Ostrava, den 1 Ostrava 7. 4 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Ostrava, den 2 Ostrava 8. 4 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Ostrava 50+65 Ostrava 8. 4 Moto Cross Country WWW   Výsledky
Nova Cup Mitas Hradec Králové Hradec Králové 14. 4 MTB WWW   Výsledky
Běhej lesy Lednice Lednice 14. 4 Běh WWW   Výsledky
ALIS RUN Bystřice 15. 4 Běh WWW   Výsledky
Proběhni se Praha 21. 4 Běh     Výsledky
Orlice Cup Choceň 28. 4 Extrémní víceboj WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn, den 1 Šiklův Mlýn 4. 5 Moto Cross Country WWW   Výsledky
Czech Energy team Perun SKyMarathon Oldřichovice 5. 5 Běh WWW   Výsledky
24 hodín MTBike Jam Kuchyňa 5 - 6. 5 MTB WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn Šiklův Mlýn 5 - 6. 5 Moto Cross Country WWW    
Běhej lesy Karštejn Karlštejn 5. 5 Běh WWW    
CC HOBBY Šiklův Mlýn Šiklův Mlýn 5. 5 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn, den 2 Šiklův Mlýn 6. 5 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn 50+65 Šiklův Mlýn 6. 5 Moto Cross Country WWW   Výsledky
Májový bobr MTB Bobrovníky 12. 5 MTB WWW   Výsledky
CUBE SPA MTB MARATÓN Rajecká dolina 12. 5 MTB WWW   Výsledky
Nova Cup Stolové Hory Machov 13. 5 MTB WWW Přihlášky  
Czech Downhill Tour Monínec, semifinále Monínec 13. 5 MTB sjezd WWW   Výsledky
Czech Downhill Tour Monínec, finale Monínec 13. 5 MTB sjezd WWW   Výsledky
SILESIA Bike Marathon Opava 19. 5 MTB WWW   Výsledky
SILESIA Maratonek Opava 19. 5 MTB WWW   Výsledky
Novojičínský půlmaraton Nový Jičín 26. 5 Běh WWW Přihlášky Výsledky
Hlučínský půlmaraton Hlučín 26. 5 Běh WWW Přihlášky  
CC MČR A POHÁR CAMS Dobřany Dobřany 26 - 27. 5 Moto Cross Country WWW Přihlášky  
Bělský okruh Bělá 26. 5 MTB WWW Přihlášky  
CC HOBBY Dobřany Dobřany 26. 5 Moto Cross Country WWW Přihlášky  
FESTINA 24 HOUR WEMBO MTB EUROPEAN CHAMPIONSHIP Nižné Kamence 1 - 3. 6 MTB WWW Přihlášky  
Golfbike Ostravice 1. 6 MTB WWW   Výsledky
Běhej lesy Brdy Brdy 2. 6 Běh WWW    
Kopřivná Bike Festival Kopřivná 2 - 3. 6 MTB sjezd      
Tyski Triathlon Tychy 3. 6 MTB triatlon      
Nefrofofr Praha 4. 6 Běh   Přihlášky  
Nova Cup Sázava Sázava 16. 6 MTB WWW Přihlášky  
CC MČR A POHÁR CAMS Rudnik Rudník 16 - 18. 6 Moto Cross Country WWW Přihlášky  
Náchodská 24hours MTB Náchod 16 - 17. 6 MTB WWW Přihlášky  
Xtreme Triathlon Brušperk Brušperk 16. 6 MTB triatlon   Přihlášky  
Znojmo Extreme 790 Znojmo 16. 6 Běh WWW    
CC HOBBY Rudník Rudník 16. 6 Moto Cross Country WWW Přihlášky  
T-Mobile Olympijský běh Rožnov Rožnov pod Radhoštěm 20. 6 Běh      
Aktivity Race Nový Jičín 23. 6 Běh   Přihlášky  
Sokolovský čtvrtmaraton Sokolov 23. 6 Běh      
Běhej lesy Slavkovský les Slavkovský les 23. 6 Běh WWW    
CC MČR A POHÁR CAMS Liberec Vesec 30 - 7. 1 Moto Cross Country WWW    
Welzlův kvadriatlon Zábřeh na Moravě 14. 7 Kvadriatlon      
Běhej lesy Vysočina Vysočina 21. 7 Běh WWW    
Slezský pohár Opava 21 - 22. 7 Dálkové plavání      
Welzlovo kolo Zábřeh na Moravě 28. 7 MTB WWW    
Běh na Kozubovou Dolní Lomná 29. 7 Běh WWW    
O pohár města Havířova Albrechtice 4. 8 Dálkové plavání WWW    
Fiveman 5 - 9. 8 Běh WWW    
Běhej lesy Bílá Bílá 11. 8 Běh WWW    
LICHNOV 24 HODIN Lichnov 11. 8 Silniční cyklistika WWW    
Alisy Bike Babí Léto Hrádek nad Nisou 18. 8 MTB WWW Přihlášky  
Hei Run Tošovice 25. 8 Překážkový běh      
Větřkovický triatlon Větřkovice 26. 8 MTB triatlon      
CC MČR A POHÁR CAMS Šternberk Šternberk 1 - 2. 9 Moto Cross Country WWW    
Tour de Zeleňák Rumburk 1. 9 Silniční cyklistika   Přihlášky  
Košířská špica Slatinice 1. 9 MTB      
ISSANET CUP Heřmanice 1. 9 MTB WWW    
Triatlon Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou 2. 9 MTB triatlon WWW    
Teribear Praha Praha 6 - 15. 9 Běh WWW    
Běhej lesy Boletice Boletice 8. 9 Běh WWW    
Teribear Mladá Boleslav Mladá Boleslav 19. 9 Běh WWW    
CC MČR A POHÁR CAMS Úpice Úpice 22 - 23. 9 Moto Cross Country WWW    
Běh rodným krajem Emila Zátopka Kopřivnice 22. 9 MTB WWW    
ČEZ Jizerská 50 RUN Bedřichov 25. 9 Běh WWW    
Nova Cup Mitas Gočárovy schody Hradec Králové 28. 9 MTB WWW Přihlášky  
Nova Cup Mikulov Mikulov 6. 10 MTB WWW Přihlášky  
Štafetový závod Nový Jičín 6. 10 Běh      
Silesia Kros 1/2Marathon Opava 20. 10 Běh WWW    
Hei Kros Tošovice 27. 10 Překážkový běh      
Enduro Gun Race Šiklův Mýn 3. 11 Moto Cross Country WWW    
Běh do vrchu Mosty-Skalka, memoriál Milana Podešvy Mosty u Jablunkova 29. 12 Silniční triatlon WWW