Závody 2019

Kašperská 30, den 1 Kašperské Hory 19. 1 Běh na lyžích WWW    
Kašperská 30, den 2 Kašperské Hory 20. 1 Běh na lyžích WWW    
Orlický maraton, den 1 Deštné 2. 2 Běh na lyžích WWW    
Orlický maraton, den 2 Deštné 3. 2 Běh na lyžích WWW    
Šikland winter race Šiklův Mlýn 9. 2 Moto Cross Country WWW   Výsledky
Winter Hei Run Tošovice 9. 2 Překážkový běh WWW Přihlášky Výsledky
JeLyMan, den 1 Paprsek 23. 2 Běh na lyžích WWW    
JeLyMan, den 2 Paprsek 24. 2 Běh na lyžích WWW    
Praděd Skialp Race Praděd 1. 3 Skialpining   Přihlášky  
Jesenický zimní triatlon Praděd 2. 3 Zimní triatlon      
CC HOBBY Šiklův Mlýn Šiklův Mlýn 23. 3 Moto Cross Country WWW Přihlášky  
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn Šiklův Mlýn 23 - 24. 3 Moto Cross Country   Přihlášky  
ALIS RUN Bystřice 13. 4 Běh   Přihlášky  
Nova Cup Mitas Hradec Králové Hradec Králové 13. 4 MTB WWW Přihlášky  
Orlice cup Choceň 13. 4 Extrémní víceboj WWW    
CC MČR A POHÁR CAMS Šternberk Šternberk 20 - 21. 4 Moto Cross Country      
Běhej lesy Lednice Lednice 27. 4 Běh WWW    
Heipark Duatlon Tošovice 27. 4 Silniční duatlon WWW    
Czech Energy Team Perun Skymarathon Oldřichovice 4. 5 Překážkový běh WWW Přihlášky  
Dobroslavický jarní duatlon Dobroslavice 4. 5 Silniční duatlon      
Náchodská 24hours MTB Náchod 4 - 5. 5 MTB   Přihlášky  
CC MČR A POHÁR CAMS Liberec Liberec 11 - 12. 5 Moto Cross Country      
Májový bobr MTB Bobrovníky 11. 5 MTB      
Nova Cup Stolové Hory Machov 12. 5 MTB WWW Přihlášky  
Novojičínský půlmaraton Nový Jičín 12. 5 Běh WWW Přihlášky  
Běhej lesy Karštejn Karlštejn 18. 5 Běh WWW    
SILESIA Bike Marathon Opava 18. 5 MTB WWW    
Bělský okruh Bělá 25. 5 MTB WWW Přihlášky  
Hlučínský půlmaraton Hlučín 25. 5 Běh   Přihlášky  
Běhej lesy Vysočina Vysočina 1. 6 Běh WWW    
CC MČR A POHÁR CAMS Trnávka Trnávka 1 - 2. 6 Moto Cross Country      
Tyski Triathlon Tychy 2. 6 MTB triatlon      
Festina 24 MTB Nižné Kamence 8 - 9. 6 MTB WWW Přihlášky  
Nova Cup Head Bike Maraton Slezská Harta 8. 6 MTB WWW    
Ocelácký triatlon Vrbice 8. 6 Silniční triatlon   Přihlášky  
CC MČR A POHÁR CAMS Ostrava Ostrava 15 - 16. 6 Moto Cross Country      
Nova Cup Sázava Sázava 15. 6 MTB WWW Přihlášky  
Běhej lesy Slavkovský les Slavkovský les 22. 6 Běh WWW    
Znojmo Extreme 790 Znojmo 22. 6 Běh      
Aktivity Race Nový Jičín 20. 7 Překážkový běh WWW    
Běhej lesy Brdy Brdy 20. 7 Běh WWW    
Welzlův kvadriatlon Zábřeh na Moravě 20. 7 Kvadriatlon WWW    
Welzlovo kolo Zábřeh na Moravě 21. 7 MTB WWW    
Nova Cup Sahara Race Hradec Králové 3. 8 MTB WWW    
Běhej lesy Bílá Bílá 10. 8 Běh WWW    
Hei Run Tošovice 24. 8 Překážkový běh WWW    
Větřkovický triatlon Větřkovice 25. 8 MTB triatlon WWW    
Běhej lesy Jizerská Bedřichov 31. 8 Běh WWW    
CC MČR A POHÁR CAMS Rudník Rudník 31 - 1. 9 Moto Cross Country      
ISSANET CUP Heřmanice 31. 8 MTB WWW    
Triatlon Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou 1. 9 MTB triatlon WWW    
Teribear Praha Praha 5 - 14. 9 Běh WWW    
Máchačský pohodář M8chovo jezero 7. 9 MTB triatlon      
Sokolovská-24 MTB Sokolov 7 - 8. 9 MTB WWW    
Tour de Zeleňák Rumburk 7. 9 Silniční cyklistika WWW    
Běhej lesy Boletice Boletice 14. 9 Běh WWW    
Bikemania Hei Kros Tošovice 14. 9 MTB WWW    
Nova Cup Harrachov Harrachov 14. 9 MTB WWW Přihlášky  
Běh Novojičínským parkem Nový Jičín 28. 9 Běh WWW    
Nova Cup Mitas Gočárovy schody Hradec Králové 28. 9 MTB WWW    
RocknRide Benešov 28. 9 Moto Cross Country WWW    
Nova Cup Mikulov Mikulov 5. 10 MTB WWW    
Silesia Kros 1/2Marathon Opava 20. 10 Běh WWW    
Hei Kros Tošovice 26. 10 Překážkový běh WWW    
Běh do vrchu Mosty-Skalka Mosty u Jablunkova 29. 12 Běh